Nike Air Zoom GT Cut 2 'Desert Berry Valerian Blue' DJ6105-003
ナイキ エア ズーム GT カット 2 "デザートベリー" DJ6105-003
Product Details
ナイキ エア ズーム GT カット 2 "デザートベリー/バレリアンブルー" (DJ6105-003) で、かつてない敏捷性を体感せよ。ローカットデザインとZoom Airユニットが、素早いカットやジャンプをサポート。鮮やかなデザートベリーとバレリアンブルーの配色で、コート上で存在感を放つ。抜群のトラクションと安定性で、パフォーマンスを最大限に引き出す。今すぐNike公式ストアでチェック! #ナイキ #バスケットボール #バッシュ
Ships to USA
SST & Duties Included
サイズ:
サイズチャート
| US M | US W | UK | EU | CM |
|---|
| 3M | 4.5W | 2.5 | 35 | 22 |
| 3.5M | 5W | 3 | 35.5 | 22.5 |
| 4M | 5.5W | 3.5 | 36 | 23 |
| 4.5M | 6W | 4 | 36.5 | 23.5 |
| 5M | 6.5W | 4.5 | 37.5 | 23.5 |
| 5.5M | 7W | 5 | 38 | 24 |
| 6M | 7.5W | 5.5 | 38.5 | 24 |
| 6.5M | 8W | 6 | 39 | 24.5 |
| 7M | 8.5W | 6 | 40 | 25 |
| 7.5M | 9W | 6.5 | 40.5 | 25.5 |
| 8M | 9.5W | 7 | 41 | 26 |
| 8.5M | 10W | 7.5 | 42 | 26.5 |
| 9M | 10.5W | 8 | 42.5 | 27 |
| 9.5M | 11W | 8.5 | 43 | 27.5 |
| 10M | 11.5W | 9 | 44 | 28 |
| 10.5M | 12W | 9.5 | 44.5 | 28.5 |
| 11M | 12.5W | 10 | 45 | 29 |
| 11.5M | 13W | 10.5 | 45.5 | 29.5 |
| 12M | 13.5W | 11 | 46 | 30 |
| 12.5M | 14W | 11.5 | 47 | 30.5 |
| 13M | 14.5W | 12 | 47.5 | 31 |
| 13.5M | 15W | 12.5 | 48 | 31.5 |
| 14M | 15.5W | 13 | 48.5 | 32 |
| 14.5M | 16W | 13.5 | 49 | 32.5 |
| 15M | 16.5W | 14 | 49.5 | 33 |
| 15.5M | 17W | 14.5 | 50 | 33.5 |
| 16M | 17.5W | 15 | 50.5 | 34 |
| 16.5M | 18W | 15.5 | 51 | 34.5 |
| 17M | 18.5W | 16 | 51.5 | 35 |
| 17.5M | 19W | 16.5 | 52 | 35.5 |
| 18M | 19.5W | 17 | 52.5 | 36 |
| 18.5M | 20W | 17.5 | 53 | 36.5 |
| 19M | 20.5W | 18 | 53.5 | 37 |
100% Expert-Authenticated
Safe payments
SHIPPING AND RETURNS
配送時間
返品
- Requests must be made within 30 days of the Shipment Completion Date (from your first contact).
- Products must be unused, in original condition, with the Novelship authentication tag attached.
- Buyers are responsible for return shipping fees.
- Return address will be provided after you agree to the return terms.
サイズ交換
Please contact our customer service team before returning any product.
For further information, please refer to our Term and Conditions.
More Like This
商品詳細