Nike Air Zoom Winflo 6 'Particle Grey Ghost Green' AQ7497-015
ナイキ エア ズーム ウィンフロー 6 "グレー/グリーン" AQ7497-015
Product Details
ナイキ エア ズーム ウィンフロー 6 "パーティクルグレー ゴーストグリーン" AQ7497-015 で快適なランニングを。反発性に優れたZoom Airユニットがスムーズな走り心地を提供。通気性の良いメッシュアッパーで快適なフィット感。ニュートラルカラーで普段使いにも最適。限定カラーをお見逃しなく!公式ストアで今すぐチェック! #ナイキ #ランニングシューズ #エアズームウィンフロー #限定カラー
Ships to USA
SST & Duties Included
サイズ:
サイズチャート
| US M | US W | UK | EU | CM |
|---|
| 3M | 4.5W | 2.5 | 35 | 22 |
| 3.5M | 5W | 3 | 35.5 | 22.5 |
| 4M | 5.5W | 3.5 | 36 | 23 |
| 4.5M | 6W | 4 | 36.5 | 23.5 |
| 5M | 6.5W | 4.5 | 37.5 | 23.5 |
| 5.5M | 7W | 5 | 38 | 24 |
| 6M | 7.5W | 5.5 | 38.5 | 24 |
| 6.5M | 8W | 6 | 39 | 24.5 |
| 7M | 8.5W | 6 | 40 | 25 |
| 7.5M | 9W | 6.5 | 40.5 | 25.5 |
| 8M | 9.5W | 7 | 41 | 26 |
| 8.5M | 10W | 7.5 | 42 | 26.5 |
| 9M | 10.5W | 8 | 42.5 | 27 |
| 9.5M | 11W | 8.5 | 43 | 27.5 |
| 10M | 11.5W | 9 | 44 | 28 |
| 10.5M | 12W | 9.5 | 44.5 | 28.5 |
| 11M | 12.5W | 10 | 45 | 29 |
| 11.5M | 13W | 10.5 | 45.5 | 29.5 |
| 12M | 13.5W | 11 | 46 | 30 |
| 12.5M | 14W | 11.5 | 47 | 30.5 |
| 13M | 14.5W | 12 | 47.5 | 31 |
| 13.5M | 15W | 12.5 | 48 | 31.5 |
| 14M | 15.5W | 13 | 48.5 | 32 |
| 14.5M | 16W | 13.5 | 49 | 32.5 |
| 15M | 16.5W | 14 | 49.5 | 33 |
| 15.5M | 17W | 14.5 | 50 | 33.5 |
| 16M | 17.5W | 15 | 50.5 | 34 |
| 16.5M | 18W | 15.5 | 51 | 34.5 |
| 17M | 18.5W | 16 | 51.5 | 35 |
| 17.5M | 19W | 16.5 | 52 | 35.5 |
| 18M | 19.5W | 17 | 52.5 | 36 |
| 18.5M | 20W | 17.5 | 53 | 36.5 |
| 19M | 20.5W | 18 | 53.5 | 37 |
100% Expert-Authenticated
Safe payments
SHIPPING AND RETURNS
配送時間
返品
- Requests must be made within 30 days of the Shipment Completion Date (from your first contact).
- Products must be unused, in original condition, with the Novelship authentication tag attached.
- Buyers are responsible for return shipping fees.
- Return address will be provided after you agree to the return terms.
サイズ交換
Please contact our customer service team before returning any product.
For further information, please refer to our Term and Conditions.
More Like This
商品詳細