Jimmy Choo Romy 60 'Silver/Dusk Blue' ROMY-60BRESILVER/DUSK-BLUE
Jimmy Choo Romy 60 '银色/暮蓝' ROMY-60BRESILVER/DUSK-BLUE
产品细节
可运送到美国
已含销售税和关税
尺码:
尺码表
| US M | US W | UK | EU | CM |
|---|
| 6M | 7W | 5 | 39 | 24 |
| 6.5M | 7.5W | 5.5 | 39.5 | 24.5 |
| 7M | 8W | 6 | 40 | 25 |
| 7.5M | 8.5W | 6.5 | 40.5 | 25.5 |
| 8M | 9W | 7 | 41 | 26 |
| 8.5M | 9.5W | 7.5 | 41.5 | 26.5 |
| 9M | 10W | 8 | 42 | 27 |
| 9.5M | 10.5W | 8.5 | 43.5 | 27.5 |
| 10M | 11W | 9 | 43 | 28 |
| 10.5M | 11.5W | 9.5 | 43.5 | 28.5 |
| 11M | 12W | 10 | 44 | 29 |
| 11.5M | 12.5W | 10.5 | 44.5 | 29.5 |
| 12M | 13W | 11 | 45 | 30 |
| 13M | 14W | 11.5 | 46 | 31 |
100% 经专人验证
加密且安全付款
发货和退货
运输时间
退货
- Requests must be made within 30 days of the Shipment Completion Date (from your first contact).
- Products must be unused, in original condition, with the Novelship authentication tag attached.
- Buyers are responsible for return shipping fees.
- Return address will be provided after you agree to the return terms.
尺码交换
尺码更换请求只能在以下情况下 30天内 发货日期,视库存情况而定。
请在退回任何商品之前联系我们的客服团队。
更多信息,请参阅我们的条款与条件。
相关推荐
产品明细
这款Jimmy Choo Romy 60 "银色/黄昏蓝" 是每个时尚爱好者的梦想之选。优雅的设计搭配独特的色彩,无论在任何场合都能使您成为众人瞩目的焦点。采用精致的材质和细腻的工艺,确保舒适和耐用性。60毫米的跟高为您提供完美的高度和平衡。无论